Inline oddíl TJ Slavia VŠ
Slavia VŠ In-line oddíl
Kurzy inline bruslení
celoroční kurzy inline bruslení v Plzni

najdete nás i na
sociálních sítích

Podzimní kroužek bruslení 2024

ÚTERKY: 17:00 - 18:00 (3. 9. - 5. 11.)

Cena: 2 300 Kč

Určeno pro: všechny úrovně pokročilosti

 

Bruslaři budou dle dovedností rozděleni do skupin. Každá skupina má svého trenéra. V době bruslení je dráha veřejnosti uzavřena.

ZAČÁTEČNÍCI - výuka zaměřená na všeobecnou bruslařskou zdatnost, důraz na správnou techniku bruslení, základy brzdění, zatáčení, průpravná a herní cvičení, hry. Výuka probíhá převážně formou hry a zábavných cvičení.

POKROČILÍ - upevnění a získání nových bruslařských dovedností. Pokročilejší způsoby brzdění. Zdokonalení a zefektivnění techniky bruslení. Výuka probíhá formou průpravných a herních cvičení s důrazem na správnou techniku bruslení, základy kondičního bruslení.

 

Předání a vyzvedávání dětí - v zatáčce oválu Slavie poblíž Borského parku, u plechového skladu.

Adresa: U Borského Parku 19, Plzeň 301 00

 

Pro nově příchozí: první hodinu přineste souhlas o zpracování osobních údajů a registraci člena (příloha níže).

 

Příchod na první hodinu: prosíme rodiče, aby byly děti připraveny v čase začátku s bruslemi, přilbou a všemi chráničemi u plechového skladu v zatáčce oválu poblíž Borského parku. Před bruslením na dráze dbejte zvýšené pozornosti, bude zde probíhat rychlostní trénink pokročilých bruslařů, na přechod přes dráhu slouží most u hlavního vchodu. První hodinu proběhne rozdělení do družstev dle výkonnosti. Při nepříznivém počasí využíváme koloběžky (přilba nutná + doporučujeme cyklistické rukavice ).

 

Dle počasí na místě rozhodneme zda bude bruslení nebo koloběžky.

V průběhu posledních hodin bude na dráze z důvodu posunutí času snížená viditelnost, doporučujeme děti vybavit čelovkami (není povinné). Jedna z posledních hodin bude jízda se světýlky :)

 

V případě dotazů kontaktujte M. Svobodovou, 720 339 663, email inlineslaviaplzen@gmail.com