Inline oddíl TJ Slavia VŠ
Slavia VŠ In-line oddíl
Kurzy inline bruslení
celoroční kurzy inline bruslení v Plzni

najdete nás i na
sociálních sítích

Jarní bruslení 2020 Plzeň Slavia

Jarní bruslení bude probíhat každou STŘEDU v období od 27. 5. - 24. 6., v čase:

první skupina od 16:00 - 17:00 hod. (začátečníci + pokročilí bruslaři).

druhá skupina od 17:30 - 18:30 hod. (pouze pokročilí bruslaři).

 

In-line dráha je v tomto čase jen pro přihlášené děti, veřejnosti uzavřena. Ve skupině od 16:00 hod. budou děti během první hodiny rozděleni do skupin dle výkonnosti. Bruslení je určeno pro děti od 5 let po dospívající mládež. Účastí na jarním bruslení jsou děti pojištěni na naše akce po celý rok 2020 i v případě účasti na příměstském táborě.

 

Program: cvičení vedoucí ke zlepšení bruslařských dovedností začátečníků i pokročilých bruslařů, začátečníci trénují na in-line dráze, pro pokročilé jsou možné také vyjížďky po městě, výkonnostní bruslení, koordinačně náročnější cvičení, skoky, sjezdy apod…, doplňkové cvičení - jízda na koloběžkách (při nesjízdnosti in-line dráhy). Děti budou řádně poučeni o bezpečnosti jízdy na in-line bruslích a správném a bezpečném pohybu na in-line dráze. Lekce je za každého počasí.

 

Předávání a vyzvedávání dětí probíhá:

první skupina (16:00 - 17:00):

předávání dětí v 16 hod. v zatáčce in-line dráhy blíže k Borskému parku (při sjízdnosti dráhy/bez deště). Prosíme rodiče, aby měly děti v 16:00 hod. na sobě brusle i povinnou výbavu (přilba, chrániče). Vyzvedávání dětí probíhá na stejném místě v 17:00 hod.

V případě přeháněk/nesjízdnosti dráhy/deště je předávání dětí v 16:00 hod. u budovy/vrátnice Slavie. Vyzvedávání dětí v 17:00 hod. na stejném místě u budovy/vrátnice Slavie.

V tomto případě k bruslím, chráničům a přilbě přibalte cyklistické rukavice, nepromokavé sportovní oblečení a boty. Na místě rozhodneme, zda bude: bruslení, suchý trénink nebo jízda na koloběžce. Vzhledem k součastné situaci není zatím možné uskladnit věci v šatně.

druhá skupina (17:30 - 18:30):

předávání dětí v 17:30 hod. v zatáčce in-line dráhy blíže k Borskému parku (při sjízdnosti dráhy/bez deště). Prosíme rodiče, aby měly děti v 17:30 hod. na sobě brusle i povinnou výbavu (přilba, chrániče). Vyzvedávání dětí probíhá na stejném místě v 18:30 hod.

V případě přeháněk/nesjízdnosti dráhy/deště je předávání dětí v 17:30 hod. u budovy/vrátnice Slavie. Vyzvedávání dětí v 18:30 hod. na stejném místě u budovy/vrátnice Slavie.

V tomto případě k bruslím, chráničům a přilbě přibalte cyklistické rukavice, nepromokavé sportovní oblečení a boty. Na místě rozhodneme, zda bude: bruslení, suchý trénink nebo jízda na koloběžce. Vzhledem k součastné situaci není zatím možné uskladnit věci v šatně.

Za odložené věci v celém areálu i v prostoru in-line dráhy Slavie neručíme.

Prosíme rodiče, aby se v průběhu lekce neshromažďovali v prostoru in-line dráhy.

Omlouvání dětí z výuky není povinné.

 

Pro děti jsou povinné: k bruslím kompletní chrániče (kolena, lokty, dlaně), přilba, pití, kapesníky v kapse :-)

Přísný zákaz jízdy bez přilby a bez chráničů!!! Přilba se dává jako první a sundavá jako poslední. Jestliže přilbu nebo chrániče cestou na bruslení zapomenete, máme několik kusů k zapůjčení, po předchozí domluvě na tel.: 720 339 663.

Kompletní fotogalerie

Zonerama

+ -

Již naplněno.

Cena: 700 Kč/dítě

Přihlášení dětí: uveďte jméno a příjmení dítěte, věk dítěte, e-mail.

Uvedené údaje zašlete na e-mail: inlineslaviaplzen-ZAVINOVADLO:gmail.com nebo na FB: Inline Kurzy.

Po obdržení informace o volné kapacitě místa, částku uhraďte (datum splatnosti do konce února). Přihlášku se souhlasem o zpracování osobních údajů odevzdejte první hodinu bruslení dne 27. 5. 2020 pí M. Svobodové. Přihlášku a souhlas viz níže odevzdávají nové děti a ti, kteří v minulém období uvedené údaje oddílu nedodali. Jestli si nejste jisti, zda jste odevzdali, odevzdejte a my protřídíme.

 

Číslo účtu: 105091850/0300

VS: 490

Částka: 700 Kč/dítě

Do poznámky uveďte: jméno a příjmení Vašeho dítěte + JB (jarní bruslení)

 

Potvrzení o zaplacení př. pro pojišťovnu/vystavení faktury pro zaměstnavatele vám vystaví v kanceláři Slavie pí K. Drncová, e-mail: tjslavia@tjslavia.org

Jarní bruslení